SWR-1200L2 11AC Двубандов безжичен рутер 1200M WiFi рутер
Номер на модела:SWR-1200L2
Марка:Софтел
Минимално количество за поръчка:1
гоу  FWiFi таймер
гоуWi-Fi за гости и родителски контрол
гоуДвуядрен процесор, двоен безжичен процесор
Детайли за продукта
Технически параметри
Мрежово приложение
Управление
Изтегляне
01
Описание на продукта
2.4G + 5G
Двуядрен процесор
Разширени 4*антени
MU-MIMO
IPv6
Чипсет MT7628DAN+MT7613BEN Безжични стандарти IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Памет/Съхранение 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Интерфейсни LAN портове 2×10/100Mbps Безжична скорост 300 Mbps (2.4 GHz)
Интерфейс WAN порт 1×10/100Mbps 867 Mbps (5 GHz)
Външно захранване 12VDC/1.5A Честота на WiFi 2,4-2,5 GHz; 5,15-5,25 GHz
Ш x Д x В 180×130×26 мм Безжични режими
Безжичен рутер; WISP; AP
Сертифициране CE, RoHS Антена 2×2.4GHz
Бутон WPS/Нулиране 2×5GHz